🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

Mgr. Martin Hudec

"Po absolvování svého vlastního WORKtestu jsem byl ohromen rychlostí, rozsahem a kvalitou výstupů."

recruitment
kouč a assessment

Na WORKtest jsem narazil během mého hledání vhodné psychodiagnostiky, kterou bych mohl použít nejen pro podporu své koučovací praxe a mé klienty, ale také pro rozvojové programy v korporátním prostředí, kde působím jako konzultant, lektor a externí kouč.

V průběhu mé dlouhé profesní kariéry jsem se setkal s mnoha různými psychodiagnostickými nástroji a metodami, včetně baterie testů, development center, testování na barvy, nejrůznější typologie, talenty, a dokonce i známými nástroji jako MBTI, Barrettovy hodnoty a CliftonStrengths, Galup, Disk, které jsou zaměřené na silné stránky, talenty podobně. Byl jsem i účastníkem testů týmových rolí a dokonce jsem zažil neobvyklý rozvojový program, který zahrnoval interakci s koněm.

Většinou jsem měl z výstupů rozporuplný pocit, někdy z vlastního vylepšování výsledků v testech, které jsem už znal nebo z výkladu a závěrů personalistů a nadřízených nebo kolegů.

WORKtest mě však oslovil svým inovativním přístupem, který využívá projektivní metodu. Tím odstraňuje možnost záměrného stylizování odpovědí a poskytuje objektivní a hlubší pohled na osobnost testovaných jedinců. Díky tomu se zvyšuje efektivita vyhodnocování a rychlejší objevování jejich potenciálu a omezení.

Po absolvování svého vlastního WORKtestu jsem byl ohromen rychlostí, rozsahem a kvalitou výstupů. Okamžitě jsem kontaktovat Mgr. Evu Urbanovou a domluvil si osobní konzultaci. Setkání s Evou bylo nejen profesně, ale i lidsky velmi inspirující a příjemné. Během něj jsme společně objevili mnoho možností pro budoucí spolupráci, na kterou se skutečně těším.

WORKtest mě přesvědčil, že jde o neocenitelný nástroj pro koučování a rozvoj, který vytváří skutečnou hodnotu pro jednotlivce i firmy, nástroj, který se vymyká současně nabízeným diagnostikám, které neposkytují takovou přesnost, variabilitu, ani objektivitu, díky stylizaci, kterou snadno umožňují, s to nechcete.

Mgr. Martin Hudec

kouč, konzultant, lektor

KONTAKTUJTE NÁS JEŠTĚ DNES!

Assessment WORKtest je silnou zbraní velkých firem

workshop basic

Česká verze

English version

Русская версия