🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

Outplacement – Kdo půjde z kola ven?

recruitment
kouč a assessment

V době krize se musí mnoho společností potýkat s nutností reorganizace a s tím souvisejícím propouštěním zaměstnanců. Jedná se o velice choulostivou záležitost, kterou je třeba pojmout velice zodpovědně a citlivě. Důležitou otázku, kterou si vedení společností klade je, jak se s tou situací vypořádat co nejlépe, a především, jaké zaměstnance propustit jaké si ponechat, aby společnost fungovala stále stejně efektivně.

Jedním z klíčových faktorů je připustit si negativní dopad, který bude celý proces reorganizace doprovázet. Mnoho společností může přijít o klíčové zaměstnance, může být zhoršená reputace firmy na trhu práce, nespokojení odcházející zaměstnanci v zoufalých životních situacích a mnoho jiných negativních faktorů.

Je tedy důležité vytyčit si jasné cíle a sestavit náležité postupy realizace. Velké množství firem spoléhá na zajištění těchto procesů z vlastních zdrojů. Tento postup samozřejmě ušetří peníze, ale výrazně zatíží a přenese odpovědnost na personální oddělení.

Ideální volbou je nabídka outplacementu externích společností, které jsou odborníkem v této oblasti a mohou nabídnout komplexní služby včetně poradenství. Společnost Assessment s.r.o. nabízí široké spektrum služeb z oblasti lidských zdrojů a pracovní psychodiagnostiky, včetně outplacementu. V rámci této služby vám rádi podáme pomocnou ruku a díky mnohaletým zkušenostem nabídneme nejvhodnější řešení vaší situace.

Co vám v rámci outplacementu nabízíme?

Detailní scanning výkonu zaměstnanců a jejich kompatibility s pozicí a společností.

Závěrečnou zprávu s jasnými výstupy a doporučením

Poskytujeme odborné poradenství v této oblasti s efektivním řešením vaší situace

Odcházejícím zaměstnancům nabízíme konzultace

Dovedeme vaši společnost k efektivní změně a pomůžeme vám unést nucenou změnu.

Výsledkem bude efektivní restrukturalizace společnosti s ohledem na její potřeby, firma si zároveň zachová dobrou pověst na trhu i díky kvalitní péči o své zaměstnance.

Česká verze

English version

Русская версия