Česky

Zapomněl(-a) jste heslo?

PartnersTest - Párový test

PartnersTest - Párový test

DOPORUČUJEME

Párový Test  je určen pro všechny, kteří se chtějí lépe poznat a porozumět příčinám opakovaných zklamání ve vztahu. Test identifikuje důležité oblasti pro vztah a umožňuje pracovat na jejich rozvoji. Test je zaměřen na kombinaci: Osobnost, Psychika, Vztahy, Sex, Rizikové faktory chování. Výstup obsahuje 28  klíčových kriterií pro harmonický a vyvážený vztah. Podívejte se grafickou část  a klikněte KOUPIT. K testu lze v e-shopu přikoupit rozšířenou konzultaci na ed@worktest.cz

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

  • Párový test pro ty, kterým na vztahu záleží
  • Porovnání partnerů (benchmarking)
  • Podrobná analýza silných a slabých stránek, rizikových faktorů a oblastí pro zlepšení
  • Online test je cestou časové flexibility z pohodlí z domova. Pokud preferujete osobní setkání kontaktujte nás na ed@worktest.cz  Rádi se Vám budeme věnovat.
699,00 vč. DPH / 578,00 Kč bez DPH

Výstup testu se zaměřujte na komplexitu, obsahuje dvě části. Grafickou, pro detail a popisnou pro srozumitelnost (v ukázce vidíte pouze grafickou část). Závěrečné skóre v barevném rozlišení prozrazuje vaši kredibilitu i potenciál, se kterým do vztahu vstupujete. Můžete se přesvědčit o svých silných stránkách, na kterých budovat vztah, nebo je porovnat s vašim partnerem, popřípadě mu je prezentovat. Součástí výstupu mohou být i slabší stránky, které vás budou inspirovat k rozvoji či potlačení nežádoucích projevů chování. 

Vyplnění testu vám zabere do 30 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. Test je postaven na odborných psychologických metodách a na rozdíl od dotazníkových testů neumožňuje stylizaci. Test vám ukáže věci takové, jaké jsou.

Tato diagnostická metoda je dimenzována pro uživatele starší 18 let.

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

PartnersTest - muž
PartnersTest - Popis kriterií (částečná ukázka)
PartnersTest - Vztahová kompatibilita - porovnání
PartnersTest - žena
zpět