Česky

Přihlášení

Zapomněl(-a) jste heslo?

PartnersTest - Párový test

PartnersTest - Párový test


Párový Test  je určen pro všechny, kteří se chtějí lépe poznat a porozumět příčinám opakovaných zklamání ve vztahu. Test identifikuje důležité oblasti pro vztah a umožňuje pracovat na jejich rozvoji. Test je zaměřen na kombinaci:  Osobnost, Psychika, Vztahy, Sex, Rizikové faktory chování. Podívejte se grafickou čás  a klikněte KOUPIT.

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

  • Párový test pro ty, kterým na vztahu záleží
  • Porovnání partnerů (benchmarking)
  • Podrobná analýza silných a slabých stránek, rizikových faktorů a oblastí pro zlepšení
1.400,00 vč. DPH / 1.157,00 Kč bez DPH

Výstup testu se zaměřujte na komplexitu, obsahuje dvě části. Grafickou, pro detail a popisnou pro srozumitelnost (v ukázce vidíte pouze grafickou část). Závěrečné skóre v barevném rozlišení prozrazuje vaši kredibilitu i potenciál, se kterým do vztahu vstupujete. Můžete se přesvědčit o svých silných stránkách, na kterých budovat vztah, nebo je porovnat s vašim partnerem, popřípadě mu je prezentovat. Součástí výstupu mohou být i slabší stránky, které vás budou inspirovat k rozvoji či potlačení nežádoucích projevů chování. 

Vyplnění testu vám zabere do 30 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. Test je postaven na odborných psychologických metodách a na rozdíl od dotazníkových testů neumožňuje stylizaci. Test vám ukáže věci takové, jaké jsou.

Tato diagnostická metoda je dimenzována pro uživatele starší 18 let.

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

PartnersTest - muž
PartnersTest - Popis kriterií (částečná ukázka)
PartnersTest - Vztahová kompatibilita - porovnání
PartnersTest - žena
zpět