🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

Strach z testování? Žádný problém, je tu WORKtest

recruitment
assessment

Ucházíte se o nové zaměstnání po rodičovské dovolené a domníváte se, že na pracovním trhu nemáte, co nabídnout? Pochybujete o svých schopnostech a dovednostech a v životopise raději spoustu věcí zatajíte, jelikož máte strach? Anebo se vám do dveří pomalu ale jistě vkrádá strašák v podobě syndromu vyhoření? 

Ať tak či onak, je jisté, že obavy a strach patří mezi přirozenou vlastnost, která nás nutí být lepšími. Nutí nás k tomu, abychom neustále zlepšovali své dosavadní výkony, abychom byli urputnější, odhodlanější a také podávali, co možná nejlepší výkony. Avšak jsou v životě situace, ve kterých by strach neměl mít své místo. Jednou z těchto oblastí je i oblast testování. Strach z testování totiž není na místě ani tehdy, ukáže-li nám právě to, co potřebujeme vědět a přesně takový Worktest je.

Testování je rychlé, snadné, je bez rizika a navíc, dokáže podat opravdu pomocnou ruku a to v tu nejvhodnější chvíli. Dejte tak sbohem strachu z testování a zkuste tuto moderní metodu využít ve svůj prospěch třeba právě ve vašem novém zaměstnání.

Testování o vás mnohé prozradí

Testování je opravdu velmi činorodý obor, který je naprosto famózní sledovat a být jeho součástí, kupříkladu právě jako respondent, který se snaží testem zjistit svou aktuální situaci v životě. 

Strach z testování tak opravdu není na místě. Test je totiž velmi nenásilnou formou zjištění toho, co člověk opravdu zažívá a co by chtěl zažívat. Test může mnohé prozradit nejen o osobnosti daného člověka, nýbrž i o jeho skrytých schopnostech, které posléze budeme moci naplno využít nejen v pracovním procesu. 

Některé vlohy totiž máme od narození a vůbec o nich nevíme a netušíme, jak s nimi pracovat. Díky jednoduchému projektivnímu testu tak budete jasně vědět, jaké vlastnosti v sobě skrýváte a možná budete i velmi mile překvapeni.

Nechte strach za dveřmi a pusťte se do testování

Již malé děti na základních školách prochází testováním. Není se čemu divit, přece jen chce kantor vědět s kým má tu čest a co všechno jeho malý svěřenec dokáže a co nikoliv. 

Strach z testování je u dětí pochopitelný, avšak i oni ho dokážou odbourat a z výsledků testů mít radost. Je pro ně neskutečným dobrodružstvím sledovat, jak se vyvíjí jejich osobnost již v takto útlém věku. My dospělí ovšem strach z testování mít rozhodně nemusíme. 

Pokud se tedy budete mít chuť pustit do nenáročného projektivního testu, který vám pomůže najít skryté vlohy a následně je díky testu budete moci uplatnit i na pracovním poli, je tou nejjednodušší možností začít s testováním ještě dnes. Ať již tedy patříte mezi zaměstnance, zaměstnavatele, manažery či dokonce studenty, kteří chtějí vědět, v čem vynikají a chtějí své vlastnosti umět prodat na pracovním trhu, zkuste si tímto projektivním testem projít a uvidíte, o jak důležitých osobnostních vlastnostech jste doposud možná ani nevěděli.

Česká verze

English version

Русская версия