🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

WELL-BEING

Objevte klíč k harmonii a pohodě.

Připojte se k nám na celodenním workshopu Well-being a zažijte unikátní transformaci. Naučíme vás, jak dosáhnout vyváženého stavu mysli, jak se zbavit škodlivého stresu, frustrace a únavy. Nejenže se stanete silnějšími a klidnějšími, ale také si osvojíte nástroje pro dlouhodobou udržitelnost vaší pohody. 

Tento program vám poskytne praktické dovednosti a techniky inspirované Gestalt terapií. S námi se naučíte, jak dosáhnout vyváženého stavu rovnováhy, účinně eliminovat škodlivý stres a frustraci. Ponořte se do světa, kde je psychická pohoda na dosah ruky.

Změňte svůj přístup k životu a objevte nový rozměr své existence s WELL-BEING programem Energy Management.“

dna firmy
recruitment
kouč a assessment

Energy Management
efektivní řešení syndromu vyhoření

Co absolvováním workshopu získáte?

Forma workshopu Well-being

Workshop je navržen pro malou skupinu – max 9 účastníků na workshop. Tím je zajištěn dostatek prostoru a pozornosti pro každého účastníka ze strany lektora. Díky této formě je možné využít sílu skupiny pro sdílení svých zkušeností a prožitků s ostatními, a to při zachování dostatečného soukromí.

Workshop WELL-BEING je interaktivní program, kde se naučíte účinné techniky, které vám pomohou v klíčové oblasti zvládání stresu a frustrace. Vhledem do sebe sama na podvědomé úrovni zvládnete popis a eliminaci emocí na první úrovni a také si osvojíte vnímavost a všímavost.

Následná péče po workshopu

Na workshop WELL-BEING je možné navázat workshopem BASIC nebo INDIVIDUÁL z Programu Energy Managementu.


Absolvováním navazujících workshopů z programu se klient naučí mistrovství v práci s energetickým potenciálem svého těla.

 

Dále můžete využít:


Cena workshopu Well-being

9.800,- bez DPH na osobu

Chci eliminovat syndrom vyhoření

WORKtest je silnou zbraní velkých firem, následuj je i ty

Česká verze

English version

Русская версия