🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

WORKtest webinář

Získejte prostřednictvím ebináře přehled o moderním nástroji, který napomáhá rozvoji lidského potenciálu. Posilte s WORKtestem svoji specializaci a získejte konkurenční výhodu na trhu.

dna firmy
recruitment
kouč a assessment

Kdy, pro koho, co se dozvíte, proč se přihlásit na webinář

Přidejte se k nám na bezplatném webináři, který odhalí, jak může WORKtest diagnostika změnit váš přístup k rozvoji lidského potenciálu a práci s lidskými zdroji. Tento webinář je klíčem k novým příležitostem a získání konkurenční výhody na trhu. 

Termín konání webináře: 14.3.2024 od 17:30 do 18:30

Pro koho je webinář určený?

Pro všechny profesionály, kteří se zaměřují na rozvoj lidského potenciálu a řízení lidských zdrojů včetně HR specialistů, interim manažerů, vedoucích týmů, koučů, mentorů, konzultantů a poradců.

Co vás na webináři čeká?

  • Praktický přehled: Zjistíte, jak pomocí WORktest posílit svoji specializaci a posunout svoji kariéru a firmu na vyšší úroveň. 
  • Unikátní vhledy: Dostanete unikátní vhled do možností, které psychodiagnostika WORKtest nabízí, a jejího přínosu ve vaší praxi.
  • Interaktivní diskuse: Zapojte se do diskuse s našimi odborníky a využijte Q&A část pro zodpovězení vašich otázek.

Proč byste si náš webinář neměli nechat ujít?

Ukážeme vám, jak se můžete stát klíčovými hráči v oblasti lidských zdrojů a rozvoje talentů a lidského potenciálu pomocí jednoho z nejmodernějších nástrojů v oblasti psychodiagnostiky.

 

Přidejte se k nám 14.3.2024 v 17:30 a objevte, jak WORKtest diagnostika může podpořit rozvoj, výkon a zdraví vašich klientů, otevřít dveře k novým příležitostem a posílit vaši expertízu.

Registrace je jednoduchá. Klikněte na tlačítko níže a vyplňte kontaktní formulář. Těšíme se na vás! 

Pro více informací o webináři kontaktujte našeho koordinátora na jd@worktest.cz nebo volejte na +420 602 203 193.

Assessment WORKtest je silnou zbraní velkých firem

workshop basic

Česká verze

English version

Русская версия