🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

Adriana M. Bašovská, ACC, Ph.D., MBA

recruitment
kouč a assessment
Proč používám WORKtest: Považuji jej za skvělý diagnostický nástroj v procesu koučování jednotlivců a týmů. Než se zaměříme na výsledky, k nímž chceme dospět, WT poskytuje v navolených kategoriích transparentní pohled na stávající situaci, rizikové oblasti i potenciál k rozvoji. Slouží jako odrazový můstek k efektivnímu koučování, na zacílení společné cesty, na které klienty doprovázím. Nezanedbatelnou mírou přispívá i k časové efektivitě, je možné se dostat rychle do hloubky. Je to něco, čemu říkám „skočit šipku do sebe“. Pro tým i jednotlivce pomůže při rozklíčování případných konfliktních situací, při určení stupně výkonu a spolehlivě ukáže, jaké metody rozvoje jsou optimální.
 
Jaké výsledky mi přináší, co se mi povedlo: Mám zkušenost, že během interpretace zažívají mí klienti mnoho „AHA momentů“ a dochází také k aktivnímu zvědomování si svých hodnot a rozdíl mezi současným nastavením a žádoucím stavem. U týmů je úžasné sledovat jak se rozmanitost charakteristik a jedinečné vlohy jednotlivých členů týmů dají využít k relevantnímu posunu na škále kompatibility a sladěnějšího výkonu.
Proč bych WT doporučil dál: Je to jednoznačně jedna z nejkomplexnějších diagnostik, které znám a zároveň je časově úsporná při vyplňování. Stojí za ní robustní a prověřený systém, mnoho validačních studií, a proto si cením její vysokou spolehlivost. Jako kouč mám možnost připravit výstup dle požadavků klienta, přímo na míru. Zcela objektivně lze také vyhodnocovat posun či změnu v čase jak pro jednotlivce, tak i pro týmy, což považuji společně s přehledným grafickým zobrazením a detailním popisem jednotlivých kategorií za značnou přidanou hodnotu pro cílové zákazníky.
 
Adriana M. Bašovská, ACC, Ph.D., MBA
Kontakt: na vyžádání
 
 
 
 

Česká verze

English version

Русская версия