🔥 Nejprodávanější psychodiagnostika nově i pro veřejnost

Program Energy Management

Pro vyvážený a kvalitní život jedince je nutné mít v souladu všechny tři energetická centra, kterými jsou fyzické tělo, emočně-psychické tělo a mentální tělo. Narušením rovnováhy jednotlivých těl dochází k chronickému stresu, únavě, stagnaci a vyhoření vedoucího až k paralýze jedince.

Tento stav, pokud dlouhodobě přetrvává, narušuje správnou funkci jednotlivých orgánů těla a sníženou imunitu. Následkem jsou různé civilizační nemoci, mezi které se řadí i Parkinsonova či Alzheimerova choroba, potíže s tlakem, cukrovka, nemoci nervů a podobně. 

Workshopy

dna firmy
recruitment
assessment

Program Energy Management se skládá ze tří samostatných workshopů.

Techniky, které se v programu naučíte používat nejsou veřejně publikovány pro svoji výjimečnost a účinek, dokud autor nevydá knihu, přesto vám je budeme odkrývat a povedeme vás tímto rozvojovým programem.

Naučíme vás jak pracovat s energetickým potenciálem vašeho těla ve 3 částech Basic, Standard, TOP

Naučíte se eliminovat chronický stres, únavu, závislosti, traumata, strach, cyklení se v návycích a všeho, co vám bere energii.  

Získáte dovednosti a know-how technik pro revitalizaci těla na celý život.

dna firmy

Workshop START

Základní praktické Gestalt dovednosti a techniky pro vyvážený stav rovnováhy, eliminaci škodlivého stresu a frustrace.

Absolvováním části START programu Energy bude znát mapu bloků na základní úrovni a pomocí transformační meditace se naučíte eliminovat stres a strach.

dna firmy

Workshop BASIC

Základní praktické Gestalt dovednosti a techniky práce s energetickým potenciálem na 1 klíčové centrum psychicko-emoční úrovni těla, které je nezbytné pro vyvážený stav rovnováhy, eliminaci škodlivého stresu, frustrace a psychosomatiky, psychickou odolnost a stabilitu jedince a podobně.
Absolvováním první části programu Energy Management se stanete mistrem pro ovládání své psychiky a eliminaci nežádoucích stavů chování.

Workshop STANDARD

Rozšířené a pokročilé praktické dovednosti Gestalt techniky práce s energetickým potenciálem na 2 klíčových centrech těla, psychicko-emoční a fyzické, která je pro stav energetizace a zdraví těla nezbytná, zejména aktivace imunitního systému, eliminace nežádoucích návyků, strachů, traumat a podobně. Absolvováním druhé části programu Energy Management získáte nadstavbové zkušenosti a stanete se mistrem pro ovládání 2 center vašeho těla, získáte dovednosti, jak pracovat s boky, návyky a vzory chování, které si všichni sebou neseme. Naučíte se revitalizovat psychické i fyzické tělo.

Workshop TOP

Komplexní praktické dovednosti Gestalt technik, práce s energetickým potenciálem na všechny 3 klíčové centra, mentální, psychicko-emoční a fyzické úrovni těla, která jsou nezbytná pro vyvážený a dlouhodobě trvající stav energetické rovnováhy, spokojenosti s eliminací bloků (případných závislostí, strachů, , komplexů, traumat), práce s mozkem a jeho částmi. Absolvováním třetí části programu Energy Management se stanete mistrem ovládání svého těla na všech úrovních a rovinách, posilovat a revitalizovat mozkovou kapacitu, jako prevenci Alzheimerovy choroby. Váš život se stane šťastný a naplněný, bez podmínek.

Chci Workshop

dna firmy

WORKtest je silnou zbraní velkých firem, následuj je i ty

Česká verze

English version

Русская версия