🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

energy-final@4x-100

Klíč k prevenci vyhoření a zvýšení Energie

Síla Vitality Programu –  oživení vaší Energie a Vitality

  • Nový a inovativní Vitality program pro jednotlivce i firmy.
  • Objevte svůj nevyužitý potenciál pro maximální energii a vitalitu.
  • V boji s chronickým stresem a syndromem vyhoření.
  • Zabráníme vzniku syndromu vyhoření a vzniku civilizačních nemocí.
  • Předcházejte civilizačním nemocem
  • Najděte efektivní řešení pro vás i váš tým!
recruitment
kouč a assessment
Exkluzivní Gestalt Revitalizace a Transformace

 

Získejte přístup k jedinečným technikám Gestalt revitalizace a transformace.

Tyto unikátní metody nejsou běžně dostupné nikde jinde.

Naši experti vám pomohou efektivně čelit syndromu vyhoření.

Obnovte svoji životní energii a dosáhněte zásadních změn ve vašem životě.

Připravte se na revoluční knihu od autora těchto technik!

Co vám Vitality program nabízí? 

Osobní i týmový přístup: program nabízí individualizované plány pro jednotlivce i přizpůsobené programy pro týmy, zajišťující, že každý účastník či tým dosáhne svých specifických cílů a potřeb.

Vědecky podložené přístupy: využíváme nejnovější poznatky z neurovědy a psychologie, aby byla zajištěna maximální efektivita jak v osobním, tak profesionálním rozvoji.

Příběhy úspěchu: prohlédněte si příběhy absolventů, kteří program absolvovali a zažili pozitivní transformaci ve svém osobním i pracovním životě, překonali nebo předešli syndromu vyhoření.

Zaregistrujte se dnes a začněte svou cestu k odhalení plného potenciálu vaší energie a vitality.

WELL-BEING

Transformujte život s unikátními Gestalt Technikami - naleznete rovnováhu a klid

Oživte svůj každodenní život s našimi propracovanými Gestalt technikami, ideálními pro osobní i profesní růst. Tyto techniky vám otevřou dveře k hlubší psychické rovnováze a klidu, zároveň posilují vaši vnitřní sílu a energii. Přineste pozitivní změnu do svého života s našimi osvědčenými metodami.

Zúčastněte se našeho WELL-BEING workshopu v rámci Vitality programu a získejte klíčové Gestalt dovednosti pro zvládání stresu, eliminaci frustrace a únavy.

Tento celodenní workshop vám poskytne všechny nástroje pro dosažení vyváženého stavu a psychické pohody. Inspirujte se příběhy našich klientů, kteří již zažili transformaci a zlepšení svého života díky našim metodám. 

Workshop BASIC

Začněte svou cestu s Basic Workshopem Vitality Programu - základy Gestalt dovedností

Přidejte se k našemu klíčovému celodennímu "Basic" workshopu v rámci Vitality programu a objevte základní Gestalt dovednosti a techniky zaměřené na práci s energetickým potenciálem vašeho těla.  Workshop vám poskytne nezbytné nástroje pro práci na 1 klíčové psychicko-emoční úrovni a je prvním krokem k dosažení psychické rovnováhy a eliminaci stresu, frustrace a psychosomatiky. Staňte se mistrem ve svém vnitřním světě a budete ovládat svoji psychiku s technikami, které vám představíme v první části našeho Vitality programu. Získáte schopnosti, jak eliminovat nežádoucí stavy chování a vytvořit si zdravější a vyváženější život. Inspirovat se můžete příběhy našich klientů, kteří již prošli touto transformací a dosáhli významných změn ve svém životě.

prevence syndromu vyhoření

Workshop STANDARD

Rozšiřte svůj horizont s Vitality Programu - pokročilé Gestalt Techniky

Připojte se k našemu "Standard" workshopu v rámci Vitality programu a prozkoumejte rozšířené a pokročilé praktické dovednosti Gestalt technik. Tento intenzivní celodenní workshop se zaměřuje na aktivaci energetického potenciálu ve dvou klíčových centrech těla: psychicko-emočním a fyzickém. Získejte přístup k metodám, které jsou nezbytné pro posílení vašeho imunitního systému, eliminaci nežádoucích návyků, strachů a traumat. Absolvováním tohoto pokročilého kurzu se stanete mistrem v ovládání  svého psychického a fyzického těla, získáte klíčové dovednosti pro jejich revitalizaci a harmonizaci těchto dvou těl. Otevřete si dveře k nové úrovni celkového zdraví a pohody a harmobie. Inspirujte se příběhy našich klientů, kteří díky tomuto programu dosáhli významných pozitivních změn ve svém životě.

Workshop TOP

Prozkoumejte hloubku Gestalt Technik s Top Workshopem Vitality Programu

Připojte se k našemu exkluzivnímu "Top" workshopu v rámci Vitality programu a ponořte se do komplexního světa Gestalt technik. Tento intenzivní celodenní kurz vás provede prací s energetickým potenciálem všech tří klíčových center vašeho těla: mentálního, psychicko-emočního a fyzického. Jako závěrečná část našeho programu vám tento kurz nabízí hluboké porozumění, jak dosáhnout dlouhodobě vyváženého stavu energie a spokojenosti. Dokončením této pokročilé části programu se stanete mistrem v ovládání svého těla a mysli na všech úrovních. Získáte pokročilé dovednosti, které posílí a revitalizují vaši mozkovou kapacitu a celkovou pohodu. Vaše cesta tímto programem vás promění v šťastnějšího a naplněnějšího člověka. Příběhy našich spokojených klientů jsou toho nejlepším důkazem.

INDIVIDUÁL

Revitalizujte své Bytí s našimi unikátními metodami - cesta k harmonii, klidu a zdraví

Přeměňte svůj život s našimi inovativními a unikátními metodami a otevřete si dveře ke skutečné harmonii a klidu. Naše speciálně navržené techniky aktivují vaše klíčové energetické centra, včetně mozku, a efektivně odstraňují psychické bloky a strachy, které stojí v cestě vašemu rozvoji.  Obnovíte svou energii a dosáhnete rovnováhy na emoční, fyzické i mentální úrovni, což vám otevře nové možnosti jak v osobním, tak i profesionálním životě.

Toto vše a mnohem více nabízí naše série individuálních hloubkových terapií. Zažijte osobní transformaci skrze hlubokou aktivaci vašich vnitřních samo-léčitelských mechanismů a znovuobjevení vaší vnitřní přirozenosti. Naučte se u nás efektivní techniky pro obnovu energie a celkový well-being, které vám pomohou eliminovat škodlivé vlivy z vašeho života, zlepšit celkovou kvalitu bytí a dosáhnout udržitelného pokroku. Příběhy našich spokojených klientů, kteří prošli tímto proměňujícím procesem, jsou svědectvím účinnosti našich metod.

Chci na Workshop

WORKtest je silnou zbraní velkých firem, následuj je i ty

workshop basic

Česká verze

English version

Русская версия