🔥 Nejprodávanější psychodiagnostika nově i pro veřejnost

Firemní kultura

Téma dnešní doby

Jaká firemní kultura je ta pravá? Ta, která je pro danou firmu ta nejvhodnější. Ta, kterou tvoří její zaměstnanci a  vytváří  “tzv. chemii”. Nedílnou součástí firemní kultury  jsou produkty nabízené firmou a specifikem trhu, na němž firma působí.

dna firmy
recruitment
assessment

Co charakterizuje a utváří firemní kulturu?

Je čas na matematiku a objektivní data.

Žádné dotazníky a dlouhé workshopy mapující firemní kulturu, ale pomocí algoritmu psychometriky WORKtest vytvoříme profily firemní kultury na míru firmám, které jsou z hlediska potřeb, cílů a angažovanosti zaměstnanců nejvhodnější. Máme k dispozici softwarový nástroj, který spolehlivě dokáže měřit firemní hodnoty angažovanost a integritu lidí ve firme. Na základě výstupných dat utváříme identickou firemní kulturu, která bude odrážet vaše potřeby. Vybírejte zaměstnance, kteří jsou v souladu s firemní kulturou, dosáhnete daleko lepších výsledků, zaměstnanci bodu spokojeni, integrovaní, práce je bude bavit a naplňovat, navíc budou šířit  dobré jméno společnosti.

Každá firma má jinou firemní kulturu a principy, které sdílí se zaměstnanci i s managementem. Pokud má firma popsanou firemní kulturu, softwarový nástroj WORKtest je schopen přímo měřit a vyhodnocovat konkrétní ukazatele firemní kultury. Pokud firma nemá definované principy firemní kultury, umíme je s vámi nadefinovat a spolehlivě měřit. Nejsme teoretici, vycházíme z praxe. Níže je struktura hodnot a kompetencí, které přímo ovlivňují firemní kulturu a které měříme. Díky těmto výsledkům můžete budovat zdravou firemní kulturu.

Co tvoří firemní klima a utváří firemní kulturu?

Index morálních hodnot

Index stability a zátěže

Index dynamiky a chování

Index motivace

Index agility

Index risk faktorů

1. Softwarový nástroj diagnostiky identifikuje hodnoty firemní kultury:

2. Softwarový nástroj diagnostikuje tvrdá data a benchmarking vyhodnotí reálný stav:

3. Softwarový nástroj identifikuje a ukáže:

Jak dosáhnout synergického efektu firemní kultury?

Pro koho je projekt firemní kultury určen?

Nejsme teoretici, vycházíme z 20leté praxe.

Každá firma má jinou firemní kulturu a principy, které sdílí se zaměstnanci i
s managementem. Pokud má firma popsanou firemní kulturu, softwarový nástroj je  schopen přímo měřit a vyhodnocovat konkrétní ukazatele firemní
kultury.

KONTAKTUJTE NÁS JEŠTĚ DNES!

Psychodiagnostika WORKtest je silnou zbraní firem

Česká verze

English version

Русская версия