🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

Firemní zdraví

Posilte firemní zdraví s Vitality Programem, Vaši zaměstnanci to ocení
 
Vitality Program byl pečlivě navržen pro obnovu životní energie a posílení vitality v profesionálním i osobním životě. Naučte se, jak efektivně čelit příčinám chronického stresu a bojovat proti syndromu vyhoření.
 
  • Vitality Program je klíčem k úspěchu. Tento inovativní program byl pečlivě navržen k obnově životní energie a posílení vitality ve vašem profesionálním i osobním životě.
  • Vitality Program vás naučí, jak efektivně čelit příčinám chronického stresu, a tím bojovat proti syndromu vyhoření. S našimi nástroji a technikami zvýšíte nejen produktivitu a spokojenost vašich zaměstnanců, ale také vytvoříte zdravější a udržitelnější pracovní prostředí.
  • Vitality Program představuje revoluční přístup k pracovnímu zdraví, kde se práce stává zdrojem energie a inspirace, podporující celkovou pohodu a efektivitu. S Vitality Programem objevíte, jak může být práce zdrojem energie a inspirace.
  • Vitality Program je určen pro firmy, kterým záleží na firemním zdraví a prevenci proti rostoucímu syndromu vyhoření. Zapojte Vitality program do vašeho firemního vzdělávání a předejděte únavě, chronickému stresu a syndromu vyhoření.
  • Vitality Program je určen pro jednotlivce, kterým záleží na zdraví a prosperitě a chtějí trvale předcházet únavě, chronickému stresu a syndromu vyhoření. Zapojte Vitality program do vašeho osobního rozvoje a předejděte únavě, chronickému stresu a syndromu vyhoření.
  • Zjistěte více o Vitality programu nebo nám jen jednoduše zavolejte pro bezplatnou konzultaci, rádi se vám budeme věnovat na tel: +420 777 022 543. Jsme nadšenci programu s prokazatelnými výsledky.
 
dna firmy
recruitment
assessment

Test na podvědomé úrovni

Test vylučuje stylizaci - ukáže vám, kdo jste a jak na tom jste

Výsledky testu ihned

Test vám zabere v průměru
17 minut

Po lopatě - srozumitelné texty

Získáte výsledky vašeho energetického potenciálu a syndromu vyhoření.

Vitality program - efektivní řešení firemního zdraví, prevence únavy, chronického stresu a syndromu vyhoření

Co říkají reálná data

Statistické údaje celosvětových ukazatelů od roku 1974, kdy byl syndrom vyhoření poprvé popsán neustále narůstají. Čísla v naší republice mluví o tom, že každý pátý Čech trpí syndromem vyhoření, podle studie, kterou zveřejnila VZP i Česká televize.  

Konkrétně, jak studie ukazuje, se syndromem vyhoření cítilo postiženo 34 % respondentů. Trpěly jím častěji ženy a mladší lidé, nejčastěji pak profese spojené s velkou odpovědností. Zde se jednalo až o 38 % respondentů.

Co na to říkají naše data získaná v letech 2008–2022 na základě psychodiagnostiky WORKtest napříč pracovními obory, kde jsme do statistiky zahrnuli i studenty?

V následujícím grafu jsou data alarmující, zejména u školní populace roste únava, agresivita, apatie

Proč se zajímat o Program Vitality

Pro koho je program určen?

Jak vám program pomůže?

obrázek na web_3

V čem je naše řešení jiné?

Výsledky testu Syndromu vyhoření

Výsledek testu před Vitality programem

Výsledek testu po Vitality programu

WORKtest_graf_test_pred_syndrom_vyhoreni

Jak na tom jste s únavou ?

Jaká je vaše vitalita? Hrozí vám syndrom vyhoření? Otestujte se ještě dnes!

Chci být vitální a eliminovat únavu

WORKtest je silnou zbraní velkých firem, následuj je i ty

Česká verze

English version

Русская версия