Zapomněl(-a) jste heslo?

Online psychotesty pro

Firmy, Jednotlivce, děti, studenty, páry

Víte, že IQ není pro praxi až tak důležité? Agilita (tzv. praktičnost jedince) rozhodně ano. Míru agility i další související vlastnosti či schopnosti se dozvíte jedině z našeho online testu. Testy jsou určeny pro všechny, kteří chtějí na sobě pracovat, rozvíjet se, být spokojeni a dosahovat cílů efektivní cestou.

Proč WORKtest -  v čem spočívá jeho 5 výhod oproti dotazníkům a testům?  

  1. Projektivní - vyplníte pouze jeden širokospektrální projektivní test, který pracuje na podvědomé úrovni.
  2. Přesný na výsledky se můžete plně spolehnout, jsou přesné nad 85 %.
  3. Nenáročný  -  zpracování testu zabere pouze  20 minut času  (u dětí od 4-18 let ještě méně).
  4. Objektivní, spolehlivý, pravdivý  - neumožňuje stylizaci a vylepšování výsledků více vývoj a výzkum.​​​
  5. Věcný - všechna kritériá jsou ve shodě (korelují), a tak uživatel výsledkům rozumí. Výsledky jsou v grafické i psané formě (PDF).

Online psychotesty firmy

Energetický potenciál | Profil osobnostiAngažovanost a týmové role | Motivace

Sehnat kvalitní a spolehlivé pracovníky do svého týmu je čím dál složitější. Otázkou je, zda dokážete na pohovoru rozpoznat, zda se jedná o toho pravého kandidáta? Na běžném pohovoru se nestihnete zaměřit na všechny vlastnosti ani nemáte možnost je otestovat. Proto nabízíme naší podporu firmám, které stojí o důkladnější výběr svých pracovníků. Prověříme vám energetický potenciál uchazeče i jak zapadne do týmu nebo čím ho dostatečně motivovat k lepším výkonům.

Zobrazit všechny testy

Online psychotesty jednotlivci

Test vyhořelosti | Jak se učit cizí jazyky | Jak se rozvíjet | Profil osobnosti

Jste právě po škole a potřebujete vědět, jakým směrem se teď vydat? Nebo chcete posunout svojí osobnost a získat například lepší zaměstnání? V každém případě je dobré si udělat náš online psychotest, kde zjistíte klady i zápory své osobnosti. Díky tomu budete rovnou vědět, na čem jste a na jakých vlastnostech musíte více zapracovat. Také zjistíte, čemu se vyvarovat, abyste neměli problém právě s pracovní vyhořelostí osobnosti.

Zobrazit všechny testy

Online psychotesty děti

Studium správné školy | Energtický potenciál | Motivace dítěte | Vývojové poruchy

Chtěli byste se dozvědět více o svých dětech, případně vnoučatech? Naše online psychotesty jsou přizpůsobené, aby je zvládly i malé děti a navíc jsou 100% anonymní, takže citlivé informace zůstanou chráněné. U dětí byste se měli zajímat ohledně jejich potenciálu a motivace. Právě to, co je baví a čím se dobře motivují, je důležité pro kvalitní výchovu. Pokud již řešíte, na jakou školu dítě poslat, uděljte náš online psychotest, který vám napoví se správný výběrem.

Zobrazit všechny testy

Online psychotesty studenti

Jak se učit cizí jazyk | Jak si vytvořit studijní plán | Studium správné školy

Studentské období je jedním z hlavních období našeho života a leckdy je velmi stresující. Nekonečné zkoušky a testy nám dokážou zkazit náladu a přivést až k vyhořelosti osobnosti. Přitom jen stačí vědět, jakou školu studovat a jak si správně přiravit studijní plán. V našich testech zjistíte, v jakém oboru jste nejsilnější a za jakých podmínek se učit, aby to bylo efektivní. Také vám povíme, jaké cizí jazyky se pro vás hodí.

Zobrazit všechny testy

Online psychotesty páry

Párový test | Test jednotlivce | Párový test +

Vztahy s protějškem jsou asi ty nejvíce stresující problémy, které ve svém životě řešíme. Pokládáte si otázky jako: Hodíme se k sobě?; Proč mi nevychází žádný vztah?; Zůstaneme spolu celý život?... Pak se vám hodí udělat si náš partnerský test. Pokud se připravujete na nový vztah nebo se jen chcete zdokonalit, pak vám stačí test jednotlivce. Pokud chcete zjistit, zda je vám protějšek souzen nebo proč máte mnoho konfliktů, pak se zaměřte na test párový. 

Zobrazit všechny testy

Online psychotest WORKtest

WORKtest je nadčasový online psychodiagnostický test, který se zaměřuje na rozvoj, výkon, spokojenost, motivaci, stabilitu, či růst Vás nebo Vašich dětí. Ukáže metody i cesty, jak se posunout dál, či řešit nastalé situace, jak snadno studovat jazyky, snadno se učit a zvládnout studium s přehledem. Test je vhodný pro děti již od 4 let. Během několika minut získáte výstupy ve formátu PDF. 

O své zkušenosti se podělili:

WORKtest? Nejlepší psychometrika, co jsem kdy dělal a v korporátu jsem snad vyzkoušel všechno. Nemáte šanci nic zkreslit a vidíte jen fakta a pravdu. Aplikoval jsem tento test i do svého týmu obchodníků a nechal si udělat DNA firmy a zastavil fluktuaci, která byla poměrně vysoká. Evo, děkuji, dobrá práce!

Ivana (matka dvojčat)  -  sem si díky mým dvěma dětem ověřila, jakt tyto testy přesně vystihují, jak je člověk rozpoložený, co ho tíží, v čem si nevěří, s čím má problém nebo naopak jaké jsou jeho silné stránky, v čem vyčnívá a v čem je momentálně dobrý. Přesně z testů poznáte, kde je jaká slabina, na co se soustředit a čím se zabývat. Následné sezení s Evou Urbanovou bylo bezvadné, neboť dětem dokázala při rozebírání jednotlivých testů vysvětlit, jak k čemu přistupovat, co hodit za hlavu a nebo na co se soustředit a dostala je do takové pohody, že se problémů, které měly, zbavily.Jsem moc ráda, že jsem měla možnost, aby si moje děti tyto testy udělaly, neboť mi moc pomohly s těžkou dobou jejich puberty a dospívání. Ne vždy Vám děti řeknou vše - ať už z důvodu, že se stydí nebo se obávají, jak rodiče na daný problém budou reagovat. A to jim můžete vše vysvětlovat a přesvědčovat je několikrát, že jste tady pro ně a že pouze Vy je nikdy nepodrazíte a budete stát vždy za nimi, ať se děje cokoliv. Nebýt této příležitosti, ani nechci domýšlet, co vše se mohlo stát... I proto bych Worktest doporučila. Díky jemu jsme víc v pohodě, dětem se snažím více porozumět, i v této pro ně náročné době je více chápat a oni, si myslím, si spoustu věcí uvědomily. Mně osobně moc pomohlo právě sezení u Evy Urbanové. Prostě celkově měl Worktest, a to bez nadsázky, na nás velmi pozitivní vliv.

Eva (Sales manažer). Test jsem si udělala. Je to jednoduché, přesné a výstižné. Zjistila jsem, že sice působím důvěryhodně, ale také jsem ve stresu...:-) Tak teď vím, že musím v práci ubrat... | výstup testu: Energetický potenciál

Petr (student). WORKtest mi pomohl v tom, jak se efektivně učit. Ušetřil jsem dost času a zlepšil prospěch... | výstup testu: Studijní plán - metody a návody, jak se naučit učit

Další zkušenosti | Firemní reference

zpět