Česky

Přihlášení

Zapomněl(-a) jste heslo?

Online psychotesty

Jednotlivci, manažeři, rodiče, děti, studenti, páry      

Víte, že IQ není pro praxi až tak důležité? Agilita (tzv. praktičnost jedince) rozhodně ano. Míru agility i další související vlastnosti či schopnosti se dozvíte jedině z našeho online testu. Testy jsou určeny pro všechny, kteří chtějí na sobě pracovat, rozvíjet se, být spokojeni a dosahovat cílů efektivní cestou.

 • Ceny výstupů jsme přizpůsobili s ohledem na jejích atraktivitu, komplexitu i dostupnost pro veřejnost, rodiče, či studenty. Nabízíme velmi výhodné balíčky, které obsahují několik výstupů z jednoho testu, který dětem zabere cca 10 minut a dospělému 25 minut. Žádné dlouhé hodiny u počítače s vyplňováním různých dotazníků, či testů. Výsledky spolu plně korelují a máte je ihned ve vašem zabezpečeném kontě
 • Online psychotesty  pro firmy, HR, podnikatele, poradce, kouče, psychoterapeuty ​kontaktujte nás

Vyzkoušet Přejít do e-shopu

Mohlo by Vás zajímat, že:

 • online psychotesty jsou bezesporu velkou výhodou. Můžete si je po zaplacení dělat z domova a ihned získat informace. Dejte však pozor, jaké testy objednáváte a co dostanete. Samostatnou kapitolou jsou zábavné dotazníky a kvízy, které se tváří jako psychodiagnostické metody.
 • Na trhu je dnes velké množství nejrůznějších dotazníků, ty umožňují stylizaci. Takové výsledky pak nemají valnou hodnotu. Je to pochopitelné, dotazník Vám pokládá otázky a vy odpovídáte podle toho, co chcete, nebo se Vám líbí. Odpovědi sedí více či méně, což je závislé na vaši stylizaci.
 • Proto dotazníky podle rozsahu otázek dosahuji poměrně velmi nízké přesnosti, jak uvádí studie Robertson (2001) – Osobnostní test – 39 %. Dále například podle studie Smith, 1988, in Koubek, 2010 ukazuje na prediktivní validitu testů schopností – 54 %.
 • Pro získání větší komplexity potřebujete udělat více dotazníků, či testů (baterie). Věnujete testům mnoho času a výsledky jsou často v rozporu. Stane se, že jim nerozumíte. Je to proto, že jsou tvořeny mnoha autory a výsledná data (kritéria) nejsou ve vzájemné shodě (korelaci), proto si mnohdy odporují.

WORKtest, online psychotest v čem spočívá jeho 5 výhod oproti dotazníkům a testům?  

 1. Projektivní - vyplníte pouze jeden širokospektrální projektivní test, který pracuje na podvědomé úrovni.
 2. Přesný na výsledky se můžete plně spolehnout, jsou přesné nad 85 %.
 3. Nenáročný  zpracování testu zabere pouze  20 minut času  (u dětí od 4-18 let ještě méně).
 4. Objektivní, spolehlivý, pravdivý  - neumožňuje stylizaci a vylepšování výsledků více vývoj a výzkum.​​​
 5. Věcný - všechna kritériá jsou ve shodě (korelují), a tak uživatel výsledkům rozumí. Výsledky jsou v grafické i psané formě (PDF).

Vyzkoušet Přejít do e-shopu

 Jak postupovat a objednat si test?

 • Přejděte do e-shopu a objednejte požadovaný výstup.
 • Ihned po zaplacení objednávky prostřednictvím platební brány GoPay (platba kartou nebo online platba z účtu) obdržíte vlastní přihlašovací údaje a přístup do Vaší administrace.
 • Po absolvování testu máte ihned k dispozici své výsledky v grafické či psané podobě. Vše je uloženo ve Vašem profilu, výsledky jsou tak zabezpečeny a vy si je můžete kdykoliv prohlížet, či vygenerovat do PDF dokumentu.

Online psychotest WORKtest

WORKtest je nadčasový online psychodiagnostický test, který se zaměřuje na rozvoj, výkon, spokojenost, motivaci, stabilitu, či růst Vás nebo Vašich dětí. Ukáže metody i cesty, jak se posunout dál, či řešit nastalé situace, jak snadno studovat jazyky, snadno se učit a zvládnout studium s přehledem. Test je vhodný pro děti již od 4 letObjednejte si v e-shopu co potřebujte, během několika minut získejte výstupy ve formátu PDF. Sledujte nás na Facebooku, přinášíme Vám zajímavé akce – výhodné balíčky a slevy.

O své zkušenosti se podělili:

WORKtest? Nejlepší psychometrika, co jsem kdy dělal a v korporátu jsem snad vyzkoušel všechno. Nemáte šanci nic zkreslit a vidíte jen fakta a pravdu. Aplikoval jsem tento test i do svého týmu obchodníků a nechal si udělat DNA firmy a zastavil fluktuaci, která byla poměrně vysoká. Evo, děkuji, dobrá práce!

Ivana (matka dvojčat)  -  sem si díky mým dvěma dětem ověřila, jakt tyto testy přesně vystihují, jak je člověk rozpoložený, co ho tíží, v čem si nevěří, s čím má problém nebo naopak jaké jsou jeho silné stránky, v čem vyčnívá a v čem je momentálně dobrý. Přesně z testů poznáte, kde je jaká slabina, na co se soustředit a čím se zabývat. Následné sezení s Evou Urbanovou bylo bezvadné, neboť dětem dokázala při rozebírání jednotlivých testů vysvětlit, jak k čemu přistupovat, co hodit za hlavu a nebo na co se soustředit a dostala je do takové pohody, že se problémů, které měly, zbavily.Jsem moc ráda, že jsem měla možnost, aby si moje děti tyto testy udělaly, neboť mi moc pomohly s těžkou dobou jejich puberty a dospívání. Ne vždy Vám děti řeknou vše - ať už z důvodu, že se stydí nebo se obávají, jak rodiče na daný problém budou reagovat. A to jim můžete vše vysvětlovat a přesvědčovat je několikrát, že jste tady pro ně a že pouze Vy je nikdy nepodrazíte a budete stát vždy za nimi, ať se děje cokoliv. Nebýt této příležitosti, ani nechci domýšlet, co vše se mohlo stát... I proto bych Worktest doporučila. Díky jemu jsme víc v pohodě, dětem se snažím více porozumět, i v této pro ně náročné době je více chápat a oni, si myslím, si spoustu věcí uvědomily. Mně osobně moc pomohlo právě sezení u Evy Urbanové. Prostě celkově měl Worktest, a to bez nadsázky, na nás velmi pozitivní vliv.

Eva (Sales manažer). Test jsem si udělala. Je to jednoduché, přesné a výstižné. Zjistila jsem, že sice působím důvěryhodně, ale také jsem ve stresu...:-) Tak teď vím, že musím v práci ubrat... | výstup testu: Energetický potenciál

Petr (student). WORKtest mi pomohl v tom, jak se efektivně učit. Ušetřil jsem dost času a zlepšil prospěch... | výstup testu: Studijní plán - metody a návody, jak se naučit učit

Další zkušenosti | Firemní reference

Než se rozhodněte test objednat, podívejte se na ukázky grafických výstupů testu v PDF dokumentechPro zobrazení klikněte na název výstupu. Popisovou část hodnotících kritérií, které vidíte v grafickém náhledu, nezveřejňujeme. Uvidíte ji ve svém zabezpečeném kontě.

Testy pro vztahy - pokud hledáte vhodného partnera, chcete budovat vztah, založit rodinu, či řešíte problémy ve vztahu

PartnersTest plus - Párový test s retestem  PartnersTest plus - Párový test s retestem Koupit
PartnersTest - Párový test PartnersTest - Párový test Koupit
SingleTest - Test pro jednotlivce SingleTest - Test pro jednotlivce Koupit
SingleTest Basic - vztahová kompatibilita SingleTest Basic - vztahová kompatibilita Koupit

Testy pro děti, dorost a vysokoškoláky  - pokud se chcete naučit efektivně učit a studovat nejvhodnější školu, či jazyky

Vývojové poruchy a omezení výkonu dítěte Vývojové poruchy a omezení výkonu dítěte Koupit
Motivace dítěte a dorostu Motivace dítěte a dorostu Koupit
Cizí jazyky - jak se efektivně naučit Cizí jazyky - jak se efektivně naučit Koupit
Studijní plán - metody a návody, jak se naučit učit Studijní plán - metody a návody, jak se naučit učit Koupit
Studium správné vysoké školy Studium správné vysoké školy Koupit

Testy pro jednotlivce, manažery - hledáte práci, chcete změnu, či na sobě pracovat a rozvíjet se

Angažovanost - výkonní, schopní, budovatelé, lídři, srdcaři Angažovanost - výkonní, schopní, budovatelé, lídři, srdcaři Koupit
Energetický potenciál Energetický potenciál Koupit
Metody vzdělávání a rozvoje Metody vzdělávání a rozvoje Koupit
Motivace, benefity, odměny (stimuly výkonu a spokojenosti) Motivace, benefity, odměny (stimuly výkonu a spokojenosti) Koupit
Přehled pracovních pozic Přehled pracovních pozic Koupit
Profil osobnosti_30 basic Profil osobnosti_30 basic Koupit
Týmové role Týmové role Koupit
zpět