Česky

Zapomněl(-a) jste heslo?

E-shop

Komplexní Psychodiagnostika WORKtest = vyplněním pouze jednoho širokospektrálního testu online, který vám zabere 25 minut času, získáte množství nejrůznějších výstupů (reportů) v grafické  i popisné podobě. Počet výstupů i cena je daná tím, co si objednáte (balíček nebo jednotlivý výstup). Vše máte ve svém zabezpečeném administrativním kontě, ve kterém můžete libovolně doobjednávat další produkty podle potřeby.

Jak objednat?

Výstupy testu jsou rozděleny do kategorií, které vidíte. Po rozkliknutí vidíte jednotlivé produkty, či  výhodné balíčky. Kliknutím na název výstupu získáte detailní informace včetně graficky zpracované ukázky v PDF.  Tlačítkem koupit se dostanete do objednávky, která je zároveň i registrací pro vytvoření vašeho unikátního administrativního konta, kde jsou vaše výsledky testu uloženy a zabezpečeny.

  1. Vyberte si 1 či více výstupů testu a odešlete objednávku
  2. Zaplaťte pomocí platební brány GoPay (platba kartou nebo online platba z Vašeho účtu)
  3. Klikněte na odkaz ve zprávě ve Vaší e-mailové schránce
  4. Vyplňte test online
  5. Seznamte se s výstupem testu v grafické i textové podobě. V případě potřeby nás můžete kontaktovat pro konzultaci na ed@worktest.cz

Psychodiagnostika vám ukáže, jak můžete naplno využít a uplatnit váš "osobnostní potenciál" hodnot na trhu práce, či "studijní předpoklady".

zpět